درود ،

ما تولید کننده انواع سرگرمی های فکری , آموزشی برای تمام گروه های سنی هستیم .

شروع فعالیت ما از سال ۱۳۵۸ می باشد .

مجموعه سرگرمی های فکری آموزشی دانا فعالیت خود را با تولید ۶ بازی فکری و خلاقانه به عنوان اولین تولید کننده بخش خصوصی در این زمینه آغاز کرده است. موسس مجموعه جناب آقای مهندس محمدعلی رئیس دانا که در سال‌های انتهای دهه ۵۰ و اوایل دهه شصت عضو هیئت علمی دانشگاه بوده اند، با توجه به دغدغه خود و نبود اسباب بازی و وسایل فکری آموزشی خلاق در جامعه کار دانشگاهی را رها کرده و بر آن شدند تا محصولاتی در این زمینه برای پرورش نسلی خلاقتر تولید نمایند.
با توجه به عدم شناخت بازار در سالهای ابتدایی فعالیت و مشکلات معرفی محصولات جدید این مجموعه علاوه بر همت در زمینه تولید تلاش بسیار زیادی در زمینه معرفی محصولات و اسباب بازی های فکری آموزشی برای عموم مخاطبان جامعه داشته است.
اکنون پس از چهار دهه تلاش بی وقفه مفتخریم که بیش از ۴۰ نوع اسباب بازی فکری آموزشی تولید و روانه بازار کرده ایم.
ما در تمامی این سالهاکلیه مسئولین فرهنگی اصحاب رسانه اساتید و دانشجویان دانشگاه و والدین را با محصولات فکری خود به چالش دعوت کرده ایم و پس از سالها تجربه معتقدیم که سرگرمی های فکری آموزشی در ابتدا باید توسط این افراد شناخته و درک شوند و سپس برای اقشار مختلف جامعه منجمله کودکان و نوجوانان و جامعه ترویج شوند.
در سال های اخیر با توجه به تغییر نیازهای جامعه و رشد شناخت خانواده ها بر آن شدیم محصولاتی به روزتر با بالاترین استانداردهای تولید و محتوا تهیه و به مخاطبان قدیمی و جدید خود ارائه نمایم.
کلیه محصولات ارائه شده توسط مجموعه سرگرمی های فکری آموزشی دانا از بهترین مواد اولیه تهیه و تولید می گردد.
تنوع تولیدات مجموعه ما بازه سنی کودکان یک ساله تا پدربزرگ های ۷۰ ساله را در بر می گیرد.
محصولات سرگرمی های فکری آموزشی دانا به عنوان یک کالای فرهنگی و تولید کاملاً ایرانی امکان اشتغال مستقیم و غیرمستقیم بیش از ۳۰ خانوار را در یکی از مناطق محروم جنوب تهران به وجود آورده است و با طرح توسعه ای که در نظر دارد امیدوار است اشتغالزائی را دها برابر وضعیت فعلی کند و تنوع تولید را افزایش دهد.

خوشحال خواهیم شد هر یک از تولیدات را به تعداد بنا بر سفارش شما و با تبلیغ فروشگاه -ارگان و موسسه شما در اختیارتان قرار دهیم .

ما آمادگی پذیرش تولید موارد مشابه را بنا بر سفارش جنابعالی داریم .

از همکاری با شما خوشحال خواهیم شد .

برای تبلیغ و همکاری در مورد تولیدات شما می توانیم صفحات خاصی برای شما باز کنیم .

در مورد ساخت و تولید و خرید و فروش قالب های بازی های فکری می توانیم در خدمت شما باشیم